KALİTE VE UYGUNLUK

Tüm kalite ve uygunluk belgelerimiz

KALİTE VE UYGUNLUK

KALİTE POLİTİKAMIZ

1- Vizyonumuz doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, dünya standartlarında güvenilir ürünler geliştirmek ve üretmek.
2- Tüm müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz şekilde karşılamak ve tam zamanında yerine getirilmesini sağlamak.
3- "Tam Müşteri Memnuniyeti" ilkesine dayanarak ürettiğimiz her bir üründen satış sonrasında da sorumluluğumuzun bilincinde olmak.
4- TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi standardının kuruluşumuzda uygulanabilir şartlarını yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, uygulanması, gözden geçirilmesi ve performansının sürekli ityileştirilmesini sağlamak.
5- Toplam kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve süreç kalite amaçlarını belirlemek ve bu amaçlara ulaşmak.
6- Yenilkçi ve yaratıcı yaklaşımları cesaretlendirerek, teknik ve davranışsal yetkinlikleri arttıracak eğitimleri gerçekleştirmek.
7- Faaliyetlerimizi,İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre ve Enerji Yönetim Sistemleri ile birlikte entegre bir şekilde yöneterek, sektöründe kalite açısından öncü ve örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışmak.

Kalite ve Uygunluk belgelerimize ait görseller aşağıda yer almaktadır. Belgeleri üzerlerine tıklayarak büyütebilirsiniz.